Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Jastarni do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Jastarni, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Jastarni bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:56:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 14:04

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od paru miesięcy i w naszym pensjonacie sprawdza się bardzo dobrze. To dobrze dopracowany program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i bezpłatny! Bardzo upraszcza nam codzienne funkcjonowanie.

Bałtyk Resort
30.11.2015 14:05

W naszym obiekcie używamy i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, przede wszystkim komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach. Rezerwacje dodaje się momentalnie, więc wszystko odbywa się bez zarzutu.

Dodaj komentarz