O Jastarni na rynku konferencji

Turystyka wakacyjna to dla obiektów noclegowych podstawowe źródło dochodów. Notabene dla całkiem sporej części branży z Jastarni jedyne. Jednak ostatnimi czasy w Polsce pojawił się kolejny tort pieniędzy, z którego można co nieco dla siebie uszczknąć. Chodzi o rynek konferencyjny, czyli klientów ze świata biznesu… a czasem także i nauki. W końcu różne zjazdy i branżowe spotkania trwają często po kilka dni, co skłania do znalezienia sal konferencyjnych i noclegów w jednej lokalizacji, tj. jednym budynku.

Jako że Jastarnia dysponuje sporą bazą zróżnicowanych obiektów w kilku odmiennych kategoriach, siłą rzeczy musi się znaleźć przynajmniej parę takich, które są w stanie zorganizować konferencje. Zapewnić dostęp do odpowiedniej sali (najlepiej z klimatyzacją i elektronicznie sterowanym zasłanianiem / przyciemnianiem okien),dostarczyć niezbędne do szeroko rozumianych prezentacji oraz wystąpień urządzenia (rzutnik, ekrany, materiały do prac panelowych, nagłośnienie jeśli trzeba),a czasami nawet zadbać o odrobinę rozrywki i inne atrakcje. Takie, które grupie intensywnie pracujących ludzi zapewnią wytchnienie pomiędzy kolejnymi obowiązkami. Oczywiście zjazdy w Jastarni to nie konferencje w Krakowie, siłą rzeczy sposobów na zagospodarowanie wolnego czasu w małym kurorcie nad morzem będzie “nieco” mniej niż w wielkiej metropolii, gdzie życie tętni przez całą dobę.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się na dedykowanym właśnie konferencjom portalu https://konferencje.net.pl/. Tam też można znaleźć i porównać konkretne oferty obiektów konferencyjnych z całej Polski.

Dodano: 2017-09-21 12:08:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz