Jastarnia pod kątem atrakcji dla dzieci - 5 miejsc do odwiedzenia w trakcie wakacji nad morzem

Jastarnia pod kątem atrakcji dla dzieci - 5 miejsc do odwiedzenia w trakcie wakacji nad morzem

Wybierając się na wczasy całą rodziną, trzeba zadbać nie tylko o sprzyjające warunki wypoczynku oraz komfortowe i tanie (w miarę) noclegi. Atrakcje dla dzieci są równie istotne - jeśli wyjazd nad morze ma być naprawdę udany, trzeba zapewnić pociechom jak najbardziej wciągające zabawy. Jak pod tym względem prezentuje się pomorska Jastarnia?

Kurorty turystyczne na Półwyspie Helskim są o tyle specyficzne, że przez niemal cały rok są praktycznie opustoszałe, żeby na lato tętnić życiem i wprost skrzyć od intrygujących możliwości. W Jastarni sytuacja wygląda bardzo podobnie - szkopuł jednak tkwi w tym, że te wszystkie lodziarnie, małe wesołe miasteczka czy automaty z rozmaitymi grami to bardziej “czasozapychacze” niż “czasoumilacze”, które są w stanie zainteresować dzieciaki na dłużej niż pół godziny. Coś jak fast-foody w zestawieniu z pysznościami klasowej restauracji. Jednak zarówno Jastarnia, jak też kilka okolicznych miejscowości mają w zanadrzu kilka naprawdę ciekawych atrakcji. W dalszej części przedstawiamy wybór 5 najlepszych miejscówek dla rodzin z dziećmi.

Dodano: 2018-04-16 09:57:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
16.04.2018 10:24

A ja bym zaproponował rodzinne wycieczki rowerowe. Lokalne szlaki wiodę przez naprawdę piękną okolicę, a poza tym jednoślady są zdecydowanie najlepszym środkiem lokomocji dla wczasowiczów w Jastarni. Po pierwsze: zawsze to jakaś dawka ruchu na świeżym powietrzu dla zdrowia, a po drugie: w wakacje jedyną drogę na Hel zwykle zatykają niemożebnie długaśne korki. Tylko trzeba porządnie pilnować dzieci, żeby jechały jak trzeba i nie zrobiły jakiegoś głupstwa.

Anonim
23.04.2019 09:25

Fantastyczne atrakcje, park linowy niesamowity, fokarnia przewspaniała. Jastarnia to naprawdę ciekawe miejsce.

Dodaj komentarz