Tramwaj wodny

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Niewątpliwą atrakcjąGdańska i Sopotu są kursujące między tymi miastami tramwaje wodne. Realizują one także połączenia Gdańsk - Hel i z powrotem oraz Sopot-Hel i z powrotem. Między Gdańskiem a Sopotem kursuje również komfortowy katamaran.

Z Gdyni tramwajem wodnym można wybrać się do Helu i Jastarni. Tramwaj kursuje od maja do połowy września. Przystanek znajduje się w Gdyni za „Darem Pomorza”. Rejs do Helu trwa 1 h, do Jastarni 75 min.

Do Helu, od końca czerwca do końca sierpnia pływają z Gdyni i wodoloty. Rejs wodolotem w jedną stronę zajmuje zaledwie 30 min. Przejażdżki po Zatoce Gdańskiej i Puckiej, m.in. do Helu i Jastarni urządza również gdyńska Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa Junga (al. Jana Pawła II 9).

Mini przewodnik

Ciekawa alternatywa dla rejsów klasycznymi statkami. Podróż takim środkiem lokomocji gwarantuje pełen komfort, spokój, niezapomniane wrażenia i maksymalne bezpieczeństwo. Trójmiejskie tramwaje wodne realizują szereg różnych kursów. Głównie między Gdynią, Gdańskiem i Sopotem oraz do miejscowości Półwyspu Helskiego - Jastarni i Helu. Dłuższy rejs trwa 60-75 min.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Pavel Novák
30.06.2018 18:08

Den dobry, jezdí Tramwaj wodny do miasta Rewa? Před rokem jsem čekal na stanici 2 hodiny a nic nepřijelo!

Dodaj komentarz
Lokalizacja