Lunapark Sowiński

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Sezonowe wesołe miasteczko, które od 1997 roku zdążyło wpisać się już praktycznie na stałe w turystyczny krajobraz Władysławowa. Lunapark pracuje od maja do września włącznie, a całość zajmuje rozległy, czterohektarowy teren. I jak należy się spodziewać, atrakcje zdecydowanie liczniejsze i bardziej zróżnicowane niż w objazdowym parku rozrywki.

Jeszcze daleko przed wejściem w oczy rzuca się spory diabelski młyn, zapewniający widoki porównywalne z tym, co można zobaczyć z wieży Domu Rybaka. Właściciele chwalą się także 500-metrową kolejką górską - ponoć tory rollercoastera zbudowano na najwyższej w Polsce platformie.

A do tego są jeszcze zamki strachu i śmiechu, teren do jazdy quadami, park linowy, niezliczone typy karuzeli (ktoś ma ochotę na wirowanie głową w dół przy przeciążeniu 3G?),basen na romantyczne przejażdżki łódkami w kształcie łabędzi, mini-tor kartingowy, strzelnice, domek do góry nogami i jeszcze wiele innych. Oferta jest zresztą regularnie, praktycznie co roku, wzbogacana o kolejne nowości.

Oczywiście - jak to w lunaparku - za skorzystanie z każdej atrakcji trzeba zapłacić osobno.

Cennik
  • Opłata za wejście - 1 zł
  • Zakres cenowy atrakcji w Lunaparku Sowińskiego: od 6 do 15 zł za jedną sesję
Mini przewodnik

Wesołe miasteczko działające (z zasady) od majowego weekendu do ostatnich dni września. Dysponuje bogatym zestawem zróżnicowanych atrakcji. Na gości czekają m.in. wielki diabelski młyn, pokręcony rollercoaster na wysokim poziomie, wszelakie karuzele, strzelnica fantowa, tory dla quadów i gokartów… Oferta zmienia się co roku, niezmienna pozostaje dobra zabawa.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja